Zde může být text o autorovi
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
Vítejte na stránkách které jsou věnovaný Pražské tramvajové dopravě.
 

Záhlaví stránek

 

podrobný rozpis zastávek denních tramvajových linek v Praze

podrobný rozpis zastávek denních tramvajových linek v Praze NEBUDE PŘES LÉTO AKTUALIZOVÁN.


1 Petřiny - Spojovací

PETŘINY (vnitřní kolej) - Obchodní dům Petřiny - Větrník - Vojenská nemocnice - Baterie - Ořechovka - Sibeliova - Vozovna Střešovice - Pražský hrad - Královský letohrádek - Hradčanská (v Badeniho ul.) - Sparta - Letenské náměstí - Kamenická - Strossmayerovo náměstí - Vltavská - Pražská tržnice - Tusarova(Z) - Dělnická(T) - Maniny - Libeňský most - Palmovka - Krejcárek - Ohrada - Vápenka - Strážní - Chmelnice - Kněžská luka - SPOJOVACÍ (vnitřní kolej)

3 Lehovec - Sídliště Modřany ( Levského )

LEHOVEC (vnitřní kolej) - Sídliště Hloubětín - Hloubětín - Kbelská - Nademlejnská - U Elektry - Podkovářská - Nádraží Libeň - Sazka arena - Ocelářská - Balabenka - Palmovka - Palmovka(T) - Libeňský most - Maniny - Dělnická(Z) - Tusarova(T) - Pražská tržnice - Vltavská - Vltavská - Těšnov - Bílá labuť - Masarykovo nádraží - Jindřišská - Václavské náměstí - Vodičkova - Lazarská - Karlovo náměstí - Moráň(T) - Palackého náměstí - Palackého náměstí - Výtoň - Podolská vodárna - Kublov - Dvorce - Přístaviště - Pobřežní cesta - Nádraží Braník - Černý kůň - Belárie - Modřanská škola - Nádraží Modřany - Čechova čtvrť - Poliklinika Modřany - U Libušského potoka - Modřanská rokle - SÍDLIŠTĚ MODŘANY - LEVSKÉHO (Z) (vnější kolej)

4 Sídliště Barrandov - Smíchovské nádraží - Čechovo náměstí

SÍDLIŠTĚ BARRANDOV (střední kolej) - Poliklinika Barrandov - Chaplinovo náměstí - K Barrandovu - Geologická - Hlubočepy - Zlíchov - Lihovar - ČSAD Smíchov - SMÍCHOVSKÉ NÁDRAŽÍ (vnější kolej) - Plzeňka - Na Knížecí - Anděl - Zborovská - Palackého náměstí - Moráň(Z) - Karlovo náměstí - Štěpánská - I. P. Pavlova - Náměstí Míru - Jana Masaryka - Krymská(T) - Ruská - Vršovické náměstí - ČECHOVO NÁMĚSTÍ (vnitřní objezd)

T E N T O Ú S E K (jede pouze v ranní přepravní špicce) :
SÍDLIŠTĚ BARRANDOV (střední kolej) - Poliklinika Barrandov - Chaplinovo náměstí - K Barrandovu - Geologická - Hlubočepy - Zlíchov - Lihovar - ČSAD Smíchov - Smíchovské nádraží

5 Olšanské hřbitovy - Výstaviště

OLŠANSKÉ HŘBITOVY (obě koleje) - Flora - Olšanské náměstí - Lipanská - Husinecká - Hlavní nádraží - Masarykovo nádraží - Bílá Labuť - Těšnov - Vltavská - Vltavská - Pražská Tržnice - Tusarova (Z) - Dělnická - U Průhonu (T) - Ortenovo náměstí - Nádraží Holešovice - Výstaviště - VÝSTAVIŠTĚ (vnější kolej před nástupní zastávkou)

6 Kotlářka - Kubánské náměstí (v provozu pouze v Pracovní dny od 6:00 do 20:00)

KOTLÁŘKA (vnější kolej) - Kotlářka (T) - Kavalírka - Klamovka - Bertramka - U Zvonu - Anděl - Arbesovo náměstí - Švandovo divadlo - Újezd - Národní divadlo - Národní třída - Karlovo náměstí - Štěpánská - I.P.Pavlova - Bruselská - Pod Karlovem (T) - Nuselské schody - Otakarova - Nádraží Vršovice - Oblouková - Koh-i-noor - Slavia - KUBÁNSKÉ NÁMĚSTÍ (vnitřní kolej)

7 Radlická - Ústřední dílny Dopravního podniku
RADLICKÁ (obě koleje) - Škola Radlice - Laurová - Braunová - Křížová - Na Knížecí - Anděl - Zborovská - Palackého náměstí - Výtoň - Albertov - Ostrčilovo náměstí - Svatoplukova - Divadlo na Fidlovačce - Otakarova - Nádraží Vršovice - Oblouková - Koh-i-noor - Slavia - Kubánské náměstí - Průběžná - Strašnická - Nad Primaskou (Z) - Vinice (T) - Solidarita - Zborov - Strašnické divadlo - Nové Strašnice - Černokostelecká - Depo Hostivař - Malešická továrna - Na Homoli - ÚSTŘEDNÍ DÍLNY DP (vnitřní kolej)

8 Podbaba - Starý Hloubětín

PODBABA (vnitřní kolej) - Zelená - Lotyšská - Vítězné náměstí - Prašný most - Pražský hrad - Královský letohrádek - Malostranská - Čechův Most - Dlouhá Třída - Náměstí Republiky - Bílá labuť - Florenc - Karlínské náměstí - Křižíkova - Urxova - Invalidovna - Palmovka (Z) - Palmovka - Balabenka - Ocelářská - Sazka arena - Nádraží Libeň - Podkovářská - U Elektry - Nademlejnská - STARÝ HLOUBĚTÍN (střední a vnější kolej)

9 Sídliště Řepy - Spojovací

SÍDLIŠTĚ ŘEPY (vnější kolej) - Blatiny - Slánská - Hlušičkova - Krematorium Motol - Motol - Vozovna Motol - Hotel Golf - Poštovka - Kotlářka - Kavalírka - Klamovka - Bertramka - U Zvonu - Anděl - Arbesovo náměstí - Švandovo divadlo - Újezd - Národní divadlo - Národní třída - Lazarská - Vodičkova - Václavské náměstí - Jindřišská - Hlavní Nádraží - Husinecká - Lipanská - Olšanské náměstí - Olšanská - Nákladové nádraží Žižkov - Nákladové nádraží Žižkov - Biskupcova - Ohrada - Vápenka - Strážní - Chmelnice - Kněžství luka - SPOJOVACÍ (vnější kolej)

10 Sídliště Řepy - Sídliště Ďáblice

SÍDLIŠTĚ ŘEPY (střední kolej) - Blatiny - Slánská - Hlušičkova - Krematorium Motol - Motol - Vozovna Motol - Hotel Golf - Poštovka - Kotlářka - Kavalírka - Klamovka - Bertramka - U Zvonu - Anděl - Zborovská - Palackého náměstí - Moráň (Z) - Karlovo náměstí - Štěpánská - I.P.Pavlova - Náměstí Míru - Šumavská - Vinohradská vodárna - Perunova - Orionka - Flora - Olšanské hřbitovy - Želivského - Mezi Hřbitovy - Nákladové nádraží Žižkov - Biskupcova - Krejcárek - Palmovka - Divadlo pod Palmovkou (Z) - Stejskalova - U Kříže - Vosmíkových - Bulovka - Vychovatelna - Okrouhlická - Ke Štírce - Kobylisy - Střelničná - Kyselova - Ládví - Štěpničná - Třebenická (Z) - SÍDLIŠTĚ ĎÁBLICE (střední kolej)

11 Černokostelecká - Spořilov

ČERNOKOSTELECKÁ (vnější kolej) - Nové Strašnice - Zborov - Strašnické divadlo - Solidarita - Vinice (Z) - Vozovna Strašnice - Krematorium Strašnice - Vinohradské hřbitovy - Želivského - Želivského - Olšanské hřbitovy - Flora - Radhoštská - Jiřího z Poděbrad - Vinohradská tržnice - Italská - Muzeum - I.P.Pavlova - Bruselská - Pod Karlovem (T) - Nuselské schody - Náměstí Bratří Synků - Horky - Pod Jezerkou - Michelská - Plynárna Michle - Chodovská - Teplárna Michle - SPOŘILOV (vnitřní kolej)

12 Sídliště Barrandov - Palmovka

SÍDLIŠTĚ BARRANDOV (vnější kolej) - Poliklinika Barrandov - Chaplinovo náměstí - K Barrandovu - Geologická - Hlubočepy - Zlíchov - Lihovar - ČSAD Smíchov - Smíchovské nádraží - Plzeňka - Na Knížecí - Anděl - Arbesovo náměstí - Švandovo divadlo - Újezd - Helichova - Malostranské náměstí - Malostranská - Malostranská - Čechův Most - Nábřeží kpt.Jaroše (Z) - Strossmayerovo nám. - Veletržní - Výstaviště - Nádraží Holešovice - Ortenovo náměstí - U Průhonu (Z) - Dělnická (T) - Maniny - Libeňský most - PALMOVKA (VNITŘNÍ OBJEZD)

14 SÍDLIŠTĚ BARRANDOV - VOZOVNA KOBYLISY

SÍDLIŠTĚ BARRANDOV (střední kolej) - Poliklinika Barrandov - Chaplinovo náměstí - K Barrandovu - Geologická - Hlubočepy - Zlíchov - Lihovar - ČSAD Smíchov - Smíchovské nádraží - Plzeňka - Na Knížecí - Anděl - Zborovská - Palackého náměstí - Moráň (Z) - Karlovo náměstí - Lazarská - Vodičkova - Václavské náměstí - Jindřišská - Masarykovo nádraží - Náměstí Republiky - Dlouhá třída - Nábřeží kpt.Jaroše (Z) - Strossmayerovo náměstí - Veletržní - Výstaviště - Nádraží Holešovice - Trojská - Nad Trojou - Hercovka - Ke Stírce - Kobylisy - Březiněveská - Líbeznická - VOZOVNA KOBYLISY (vnější kolej)

15 VYSOČANSKÁ - VYPICH

VYSOČANSKÁ (Z) - NÁDRAŽÍ VYSOČANY - Poliklinika Vysočany - U Svobodárny - Balabenka - Palmovka (Z) - Palmovka - Libeňský most - Maniny - Dělnická (T) - U Průhonu (Z) - Ortenovo náměstí - Nádraží Holešovice - Výstaviště - Veletržní - Strossmayerovo náměstí - Kamenická - Letenská náměstí - Sparta - Hradčanská (v Badeniho ul.) - Královský letohrádek - Pražský hrad - Brusnice - Pohořelec (Z) - Hládkov (v ul.Hládkov)(T) - Malovanka - Marjánka - Drinopol - U Kaštanu - Břevnovský klášter - Říčanova - VYPICH (vnější kolej)

16 SPOJOVACÍ - KOTLÁŘKA - SÍDLIŠTĚ ŘEPY

SPOJOVACÍ (střední kolej) - Kněžství luka - Chmelnice - Strážní - Vápenka - Ohrada - Biskupcova - Nákladové nádraží Žižkov - Mezi Hřbitovy - Želivského - Olšanské hřbitovy - Flora - Orionka - Perunova - Vinohradská vodárna - Šumavská - Náměstí Míru - I.P.Pavlova - Štěpánská - Karlovo náměstí - Moráň (T) - Palackého náměstí - Zborovská - Anděl - Bertranka - U Zvonu - Klamovka - Kavalírka - Kotlářka (T) - KOTLÁŘKA (vnitřní kolej) - Poštovka - Hotel Golf - Vozovna Motol - Motol - Krematorium Motol - Hlušičkova - Slánská - Blatiny - SÍDLIŠTĚ ŘEPY (vnitřní kolej)

17 SÍDLIŠTĚ ĎÁBLICE - LEVSKÉHO

SÍDLIŠTĚ ĎÁBLICE (vnější kolej) - Třebenická (T) - Štěpničná - Ládví - Kyselova - Střelničná - Kobylisy - Ke Stírce - Hercovka - Nad Trojou - Trojská - Nádraží Holešovice - VÝSTAVIŠTĚ (vnitřní kolej před nástupní zastávkou) - Výstaviště - Veletržní - Strossmayerovo náměstí - Nábřeží kpt.Jaroše (T) - Čechův Most - Právnická fakulta - Staroměstská - Karlovy lázně (T) - Národní divadlo - Jiráskovo náměstí - Palackého náměstí - Výtoň - Podolská vodárna - Kublov - Dvorce - Přístaviště - Pobřežní cesta - Nádraží Braník - Černý kůň - Belárie - Modřanská škola - Nádraží Modřany - Čechova čtvrť - Poliklinika Modřany - U Libušského potoka - Modřanská rokle - SÍDLIŠTĚ MODŘANY - LEVSKÉHO (Z) (vntřní a střední kolej)
úsek Sídliště Ďáblice - Levského zajištují vozy 2xT nebo KT8D5
úsek Výstaviště - Levského zajištují vozy 1xT

18 PETŘINY - VOZOVNA PANKRÁC

PETŘINY (vnější kolej) - Obchodní dům Petřiny - Větrník - Vojenská nemocnice - Baterie - Ořechovka - Sibeliova - Vozovna Střešovice - Pražský hrad - Královský letohrádek - Malostranská - Staroměstská - Karlovy lázně (T) - Národní divadlo (Z) - Národní divadlo - Národní třída - Karlovo náměstí - Moráň (T) - Botanická zahrada - Albertov - Ostrčilovo náměstí - Svatoplukova - Divadlo na Fidlovačce - Náměstí Bratří Synků - Nuselská radnice - Palouček - Pražského povstání - Na Veselí - VOZOVNA PANKRÁC (střídavě obě koleje)

19 LEHOVEC - RADOŠOVICKÁ

LEHOVEC (vnější kolej) - Sídliště Hloubětín - Hloubětín - Kbelská - Starý Hloubětín - Nový Hloubětín - Kolbenova - Poštovská - Špitálská - Nádraží Vysočany - Poliklinika Vysočany - U Svobodárny - Balabenka - Palmovka - Palmovka (T) - Krejcárek - Biskupcova - Nákladové nádraží Žižkov - Mezi Hřbitovy - Želivského - Vinohradské hřbitovy - Krematorium Strašnice - Vozovna Strašnice - Nad Primaskou (T) - Strašnická - Na Hroudě - NÁDRAŽÍ STRAŠNICE - RADOŠOVICKÁ (Z) (vnější kolej)

20 SÍDLIŠTĚ BARRANDOV - DIVOKÁ ŠÁRKA

SÍDLIŠTĚ BARRANDOV (vnitřní kolej) - Poliklinika Barrandov - Chaplinovo náměstí - K Barrandovu - Geologická - Hlubočepy - Zlíchov - Lihovar - ČSAD Smíchov - Smíchovské nádraží - Plzeňka - Na Knížecí - Anděl - Arbesovo náměstí - Švandovo divadlo - Újezd - Helichova - Malostranské náměstí - Malostranská - Královský letohrádek - Pražský hrad - Prašný most - Vítězné náměstí - Dejvická - Thákurova - Hadovka - Bořislavka - Horoměřická - Sídliště Červený vrch - Červený vrch - Nádraží Veleslavín - Nad Džbánem - Vozovna Vokovice - DIVOKÁ ŠÁRKA (vnější kolej)

21 Nádraží Braník - Moráň - Nádraží Braník

NÁDRAŽÍ BRANÍK (vnější kolej) - Pobřežní cesta - Přístaviště - Dvorce - Kublov - Podolská vodárna - Výtoň - Palackého náměstí - Jiráskovo náměstí - Národní divadlo - NÁRODNÍ TŘÍDA - Karlovo náměstí - Moráň - Palackého náměstí - Palackého náměstí - Výtoň - Podolská vodárna - Kublov - Dvorce - Přístaviště - Pobřežní cesta - NÁDRAŽÍ BRANÍK (vnější kolej)

22 BÍLÁ HORA - NÁDRAŽÍ HOSTIVAŘ

BÍLÁ HORA (obě koleje) - Malý Břevnov - Vypich - Říčanova - Břevnovský klášter - U Kaštanu - Drinopol - Marjánka - Malovanka - Pohořelec - Brusnice - Pražský hrad - Královský letohrádek - Malostranská - Malostranské náměstí - Hellichova - Újezd - Národní divadlo - Národní třída - Karlovo náměstí - Štěpánská - I.P.Pavlova - Náměstí Míru - Jana Masaryka - Krymská (T) - Ruská - Vršovické náměstí - Čechovo náměstí (T) - Koh-i-noor - Slavia - Kubánské náměstí - Průběžná - Na Hroudě - Nádraží Strašnice - Radošovická - Na Padesátém - Zahradní město - Sídliště Zahradní město - Na Groši - Hostivařská - NÁDRAŽÍ HOSTIVAŘ (vnější kolej)

24 KUBÁNSKÉ NÁMĚSTÍ - BŘEZINĚVESKÁ

KUBÁNSKÉ NÁMĚSTÍ (vnější kolej) - Slavia - Koh-i-noor - Oblouková - Nádraží Vršovice - Otakarova - Divadlo Na Fidlovačce - Svatoplukova - Ostrčilovo náměstí - Albertov - Botanická zahrada - Moráň (Z) - Karlovo náměstí - Laazarská - Vodičkova - Václavské náměstí - Jindřišská - Masarykovo nádraží - Bílá labuť - Florenc - Karlínské náměstí - Křižíkova - Uxova - Invalidovna - Palmovka - Divadlo pod Palmovkou (Z) - Stejskalova - U Kříže - Vosmíkových - Bulovka - Vychovatelna - Okrouhlická - Ke Stírce - KOBYLISY - BŘEZINĚVESKÁ (Z) (vnitřní kolej)

25 VOZOVNA KOBYLISY - PALMOVKA - ŠPEJCHAR

VOZOVNA KOBYLISY (vnitřní kolej) - Líbeznická - Březiněveská - Kobylisy - Ke Stírce - Okrouhlická - Vychovatelna - Bulovka - Vosmíkových - U Kříže - Stejskalova - Divadlo pod Palmovkou (Z) - PALMOVKA (vnitřní objezd) - Libeňský Most - Maniny - Dělnická - Tusarova (T) - Pražská tržnice - Vltavská - Strossmayerovo náměstí - Kamenická - Letenské náměstí - Sparta - ŠPEJCHAR (vnější kolej)

V úseku Vozovna Kobylisy - Palmovka v provozu pouze v PD 6:00 - 20:00

26 DIVOKÁ ŠÁRKA - NÁDRAŽÍ HOSTIVAŘ

DIVOKÁ ŠÁRKA (vnitřní kolej) - Vozovna Vokovice - Nad Džbánem - Nádraží Veleslavín - Červený vrch - Sídliště Červený vrch - Horoměřická - Bořislavka - Hadovka - Thákurova - Dejvická - Vítězné náměstí - Prašný most - Pražský hrad - Královský letohrádek - Hradčanská (v Badeniho ul.) - Sparta - Letenské náměstí - Kamenická - Strossmayerovo náměstí - Nábřeží kpt.Jaroše (T) - Dlouhá třída - Náměstí Republiky - Masarykovo nádraží - Hlavní nádraží - Husinecká - Lipanská - Olšanské náměstí - Olšanská - Nákladové nádraží Žižkov - Mezi Hřbitovy - Želivského - Vinohradské hřbitovy - Krematorium Strašnice - Vozovna Strašnice - Nad Primaskou (T) - Strašnická - Na Hroudě - Nádraží Strašnice - Radošovická - Na Padesátém - Zahradní město - Sídliště Zahradní město - Na Groši - Hostivařská - NÁDRAŽÍ HOSTIVAŘ (střední kolej)
 
Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one